O nás

O společnosti MTM Transport a.s.

Náš kolektiv působí na českém trhu od roku 2004 a od samého začátku jsme se orientovali na přepravy do/ze skandinávských zemích. Hlavně díky našim zkušenostem s těmito trhy a kvalitou našich služeb jsme si rychle získali pevné místo na trhu hlavně v segmentu těchto přeprav. Na základě těchto zkušeností a získané reputaci v těchto směrech jsme naše služby rozšířili i do dalších destinací. Dnes pokrýváme celou Evropu, ale největší objem zásilek směřuje tradičně do celé Skandinávie a do Pobaltí, Ukrajiny, Ruska a jeho bývalých zemí. Od března 2014 jsme rozšířili svou činnost i na území Bulharska, Rumunska a Řecka.

Díky našim osvědčeným partnerům a jejich široké distribuční síti dokážeme dnes nabídnout přepravu jakékoliv zásilky v těchto relacích i v režimu door to door. Vždy nabízíme jen kvalitní a ověřené služby.

Sídlo společnosti je v Ostravě, kde máme i hlavní distribuční sklad. Další distribuční místo, které používáme pro rozvoz a svoz našich zásilek máme v Praze – Horních Počernicích.

Díky počtu návěsů v našem systému pokrýváme dnes celou Českou republiku jak pro celovozové zásilky tak pro dokládkové partie a sběrnou službu.

Spolehněte se na nás!

Nabízíme komplexní služby a vždy se přizpůsobíme zákazníkovi.

Najdete nás také na ...